Muzeum Rezervace Besednice Fotogalerie Kontakt
Sportoviště v okolí

Sportoviště

Jízdárna Besednice

Jízdárna Besednice se nachází na severním okraji městyse Besednice v areálu farmy. Krytá hala s kompletním skokovým materiálem a povrchem ze sportovního písku s geotextilií. Zajišťujeme ustájení koní, výcvik koní (vozatajský, všestranost, parkur, drezura i přípravu westernových koní, např.: na cuting). Provádíme výcvik jezdců (hobby ai sportovní), nabízíme kondiční jízdy i soustředění dle domluvy, pořádáme rekreační vyjížďky a vyjížďky kočárem.

http://jizdarna.nasefarma.cz/cz/

Jízdárna a horolezecká stěna Malče

V roce 2012 byla podána společností GRANTYPO s.r.o. žádost do programu ROP Jihozápad o podporu výstavby jízdárny a horolezecké stěny v Malči. Po úspěšném vyhodnocení žádosti byla podepsána v roce 2013 smlouva s agenturou ROP Jihozápad a především díky podpoře z tohoto programu mohla vzniknout jízdárna s horolezeckou stěnou v Malči. V roce 2015 pak byla výstavba dokončena a došlo tak k otevření nové možnosti vyžití pro turistiku.

Zveme Vás tímto k návštěvě jízdárny, která je venkovní, nově vybudována a je zde k dispozici veškeré vybavení, které k jízdě na koni potřebujete.

Provozní doba jízdárny:

Po – Pá: 8.00 – 15.30, popřípadě po domluvě

Rezervovat jízdárnu na určitou hodinu si můžete buď pomocí rezervačního formuláře na webových stránkách, nebo na tel. čísle 730193549.

V případě domluvy je možný i jezdecký výcvik pro začátečníky, kdy se Vám bude věnovat vyškolený pracovník.

http://jizdarna.lfic.cz/cz/ 
Muzeum venkovského života
Farma Besednice